Суничний фестиваль "Віншуємо суницю - першу ягоду - царицю"

7 червня 2014 року в с. Малий Самбір Конотопського району на базі Сумської дослідної станції садівництва відбувся суничний фестиваль під назвою «Віншуємо суницю – першу ягоду царицю».

  Голова районної ради Анатолій Боярчук, голова райдержадміністрації Віктор Тимошенко, директор Сумської дослідної станції садівництва, кандидат сільськогосподарських наук В'ячеслав Фільов, Малосамбірський сільський голова Раїса Гуденко привітали та подякували всім хто прийшов на свято розділити радість садівників.

                                             

                 

   Поціновувачів музичної творчості щиро порадувала концертна програма аматорів сцени Конотопщини. Своїми веселими піснями та запальними танцями вони підняли настрій та розпочали цей гарний літній день.

 

                                                  

   Під час заходу на спортивних майданчиках зустрічались футбольні й волейбольні команди.
Для дітлахів працювали дитячі ігрові майданчики, гірки, батути, водні атракціони та автомобілі. Не залишило поза увагою і катання – розваги в суничних міні – вагончиках, яких діти чекали, мабуть, з самого початку свята.

                                      
Поринути та відчути атмосферу української народності можна було в історико – етнографічному музеї. Багатьох зацікавила виставка декора-тивних тварин та птахів «А у баби, а у діда». Також гості свята куштували смачні вареники з суницею та насолоджувались українськими народними піснями.
Одним із найочікуваніших подій свята став призовий забіг екзотичних тварин.
Звичайно ж, кожен міг придбати запашну ягоду літа, зробити фото на пам'ять та залишити свої враження від фестивалю на дошці побажань