Бережок Тетяна Василівна 

   Молодший науковий співробітник. Веде наукову роботу у напрямках:добір кращих сортів яблуні з метою впровадження їх у виробниче вирощування в умовах північних регіонів України; встановлення особливостей сортів яблуні в залежності від природних і агротехнічних умов, тривалості вегетаційного періоду, урожайності, стійкості до хвороб і шкідників, зимо- та посухостійкості, якості плодів; колекційне сортовивчення потенційно перспективних вітчизняних та інтродукованих сортів яблуні в умовах північних регіонів України.

Додатково виконує обов’язки озеленювача-декоратора Сумської ДСС. 

Данько Наталія Вікторівна

 Молодший науковий співробітник. Навчається в аспірантурі за спеціальністю «Плодівництво». Веде наукові дослідження з вивчення кущових ягідників, зокрема чорної смородини. Працює над написанням наукової праці, яка охоплює наступні аспекти: дослідження адаптивності смородини до умов Північно-східного Лісостепу України; відбір та дослідження сортів чорної смородини, придатних до механізованого збирання; підбір кращих систем утримання насаджень;дослідження способів подовження продуктивного віку насаджень чорної смородини.

Ботіна Тетяна Олександрівна

Молодший науковий співробітник. Секретар вченої ради станції.

Навчається в аспірантурі Інституту садівництва НААН за спеціальністю «Плодівництво». 

Основний напрямок досліджень - вивчення підщеп та сорто – підщепних комбінувань і сортовивчення яблуні в умовах Північно – східного Лісостепу України. Виробниче та колекційне сортовивчення потенційно перспективних вітчизняних та інтродукованих сортів яблуні в умовах північних регіонів України.

 

Сергієнко Сергій Юрійович

  Молодший науковий співробітник. Основний напрямок наукової роботи – вивчення клонових підщеп яблуні. Досліджує основні аспекти: вивчення адаптивності нових вітчизняних та інтродукованих підщеп яблуні до ґрунтово-кліматичних умов східних частин північного Лісостепу України; відбір кращих сортопідщепних комбінувань яблуні для промислового вирощування.Проводить моніторинг фітосанітарного стану насаджень Сумської ДСС.

  Має посвідчення апробатора плодових та ягідних культур, є кваліфікованим обрізчиком. 

 

Білоножко Наталія Миколаївна

 Технік агротехнічного відділу