Загальна інформація
Ласкаво просимо на нашу сторінку Політики конфіденційності! Коли ви користуєтеся нашими послугами сайту, ви довіряєте нам свою інформацію. Ця Політика конфіденційності має на меті допомогти вам зрозуміти, які дані ми збираємо, чому ми їх збираємо та що з ними робимо. Коли ви ділитесь з нами інформацією, ми можемо зробити наші послуги ще кращими для вас. Наприклад, ми можемо показати вам більш релевантні результати пошуку та оголошення, допоможемо зв’язатися з людьми або зробити спільний з іншими пришвидшенням і простішим. Коли ви користуєтесь нашими послугами, ми хочемо, щоб ви чітко усвідомлювали, як ми використовуємо інформацію та способи, якими ви можете захистити вашу конфіденційність. Це важливо, сподіваємось, ви знайдете час, щоб уважно його прочитати. Пам’ятайте, ви можете знайти елементи керування вашою інформацією та захистити вашу конфіденційність та безпеку. Ми намагалися зробити це якомога простішим.
Право на доступ, виправлення та видалення даних та заперечення проти обробки даних
Наші клієнти мають право в будь-який час отримати доступ до персональних даних, що їх стосуються, для виправлення та видалення, а також заперечити проти обробки таких даних, звернувшись із письмовим запитом. Компанія докладає всіх зусиль, щоб застосувати відповідні запобіжні заходи для захисту безпеки та конфіденційності персональних даних, а також для запобігання їх змінам, пошкодженню, знищенню або доступу до них сторонніми сторонами. Однак Компанія не контролює всі ризики, пов'язані з використанням Інтернету, і тому попереджає користувачів Сайту про потенційні ризики, пов'язані з функціонуванням та використанням Інтернету. Сайт може містити посилання на інші веб-сайти або інші джерела Інтернету. Оскільки Компанія не може контролювати ці веб-сайти та зовнішні джерела, Компанія не несе відповідальності за надання або показ цих веб-сайтів та зовнішніх джерел, а також не несе відповідальності за вміст, рекламу, товари, послуги або будь-які інші матеріали доступні на цих веб-сайтах або із зовнішніх джерел.
Управління персональними даними
Оскільки наш сайт не має функції для реєстрації чи створення облікових записів, Ви не можете переглядати або редагувати свої персональні дані в Інтернеті для багатьох наших послуг. Ви також можете зробити вибір щодо нашого збору та використання ваших даних. Те, як ви можете отримати доступ до своїх персональних даних або керувати ними, буде залежати від того, якими послугами ви користуєтесь. Ви можете вибрати, чи хочете ви отримувати рекламні повідомлення від нашого магазину електронною поштою, SMS, фізичною поштою та телефоном. Якщо ви отримуєте рекламний електронний лист або SMS-повідомлення від нас і хочете відмовитись, ви можете зробити це, дотримуючись вказівок у цьому повідомленні. Ви також можете зробити вибір щодо отримання рекламної електронної пошти, телефонних дзвінків та поштової пошти, відвідавши та ввійшовши в Менеджер рекламних комунікацій компанії, що дозволяє оновлювати контактну інформацію, керувати налаштуваннями контактів, відмовлятися від підписки на електронну пошту та вибирати, чи потрібно це робити. поділіться своєю контактною інформацією з нашими партнерами. Цей вибір не застосовується до обов'язкових службових комунікацій, які є частиною певних послуг сайту.
Інформація, яку ми збираємо
Наш сайт збирає дані для ефективної роботи та надання найкращого досвіду роботи з нашими послугами. Ви надаєте деякі з цих даних безпосередньо, наприклад, під час звернення до нас через форму зворотнього зв'язку. Ми отримуємо частину цього, заповнюючи форму, як ви взаємодієте з нашими послугами, наприклад, використовуючи такі технології, як файли cookie, і отримуючи звіти про помилки або дані про використання програмного забезпечення, що працює на вашому пристрої. Ми також отримуємо дані від третіх сторін (включаючи інші компанії). Наприклад, ми доповнюємо дані, які ми збираємо, купуючи демографічні дані у інших компаній. Ми також використовуємо послуги інших компаній, щоб допомогти нам визначити місцезнаходження на основі вашої IP-адреси, щоб налаштувати певні послуги відповідно до вашого місцезнаходження. Дані, які ми збираємо, залежать від послуг та функцій, якими ви користуєтесь.
Як ми використовуємо вашу інформацію
Наш сайт використовує дані, які ми збираємо, для трьох основних цілей: для ведення нашого бізнесу та надання (включаючи вдосконалення та персоналізацію) послуг, які ми пропонуємо, надсилання повідомлень, включаючи рекламні, та показ реклами. Для досягнення цих цілей ми поєднуємо дані, які ми збираємо за допомогою різних служб сайту, які ви використовуєте, щоб надати вам більш цілісний, послідовний та персоналізований досвід. Однак для покращення конфіденційності ми вбудували технологічні та процедурні гарантії, призначені для запобігання певним поєднанням даних.
Обмін Вашою інформацією
Ми ділимось вашими персональними даними з вашої згоди або за необхідності для здійснення будь-якої транзакції або надання будь-якої послуги, про яку ви просили або дозволили. Наприклад, ми ділимось вашим вмістом із третіми сторонами, коли ви нам наказуєте це зробити. Коли ви надаєте платіжні дані для здійснення покупки, ми надаватимемо платіжні дані банкам та іншим організаціям, які обробляють платіжні операції або надають інші фінансові послуги, а також для запобігання шахрайству та зменшення кредитного ризику. Крім того, ми ділимось персональними даними між нашими контрольованими філіями та дочірніми компаніями. Ми також передаємо персональні дані постачальникам або агентам, що працюють від нашого імені, для цілей, описаних у цій заяві. Наприклад, компаніям, яких ми найняли для надання підтримки клієнтам або допомоги в захисті та захисті наших систем і служб, може знадобитися доступ до персональних даних для надання цих функцій. У таких випадках ці компанії повинні дотримуватися наших вимог щодо конфіденційності та безпеки даних і не мають права використовувати отримані від нас персональні дані з будь-якою іншою метою. Ми також можемо розкривати персональні дані в рамках корпоративної операції, наприклад, злиття або продажу активів.
office@sumska-dss.com.ua